פריצת מנעולים בקריותפריצת מנעולים בקריות הנו שירות שמומלץ מאד לבחור בקפידה. ראשית כל, אופן הפריצה חייב להתבצע בצורה חוקית: הן איש המקצוע צריך להתמחות בנושא פריצת מנעולים באופן רשמי ומוכר על ידי המשטרה, והן עבודתו צריכה להיעשות בצורה חוקית ולא מפוקפקת. בטרם נפרט, כדאי להוסיף פרט חשוב על חיפוש איש המקצוע

בחירת פריצת מנעולים בקריות או בחיפה

כשאתם בקריות ואתם מחפשים שירות של פריצת מנעולים בקריות היעד מאד נוח לחיפוש במאגר המנעולנים, משום שהחברות הגדולות לדלתות והתקני נעילה באזור יושבות בחיפה וכמובן מספקות שירות גם לקריות. כזו היא למשל חברת הבוטיק שלנו.


מהי פריצה שנעשית באופן חוקי ומהי פריצה שנעשית באופן מפוקפק?

בגדול, כל התקן פריצה שונה מקודמו: שירות פריצה שניתן על ידי מנעולן לרכב אינו מגדיר גבולות גזרה ברורים, ולמעשה כל פעולה שהפורץ יבצע תהיה חוקית, אבל עשויה גם להיות יקרה וסתמית. מנעולן לרכב המבצע משימתו בחוכמה ישתמש בסרגל וכרית וישלוף את הדלת החוצה. מנעולן לא מנוסה יקדח במנעול, ישבור אותו ויכניס אתכם לחוב עתק של קניית מנעול רכב חדש. בשונה משירות כזה, בבית יש גבולות גזרה מאד ברורים שקבע המחוקק:


פריצת המנעול בבית

פריצת מנעולים של בית תיעשה אך ורק עם קידוח, ולא באמצעים שקטים על בסיס העתקת פרופיל. מדוע המחוקק קבע זאת? משום שהיום המנעולן מעתיק הפרופיל עובד אצלנו בחברה. מחר, אם הוא לא יעבוד, הוא יהפוך מעובד שלנו לצד שלישי שמחזיק במידע על הכנת המפתח לדירה שלכם. לדעתנו זה צריך להדיר שינה מעיניכם, ולכן רק עם קידוח פורצים דלת של בית.