שירות פריצת מנעוליםהפריצה תיעשה לאט ובסבלנות, על פי אמות מידה מקצועיות בלבד. המקצוען שיגיע לשרת אתכם מטעמנו מכיר היטב את המנעול – בזה אתם יכולים להיות בטוחים. יחד עם זאת, עובדתית זה מנעול קשה פיזית לחדירה, ולכן בממוצע יידרש זמן רב לחדירתו. כך, למשל בצילינדר הצרפתי היוקרתי אקסירה זמן הפריצה החוקי, כולל קידוח הוא כ- 1:00-1:20 שעות. גם צילינדר mt5 המשומן והחזק אינו קוטל קנים ומהווה אתגר לנותני שירות פריצת מנעולים בקריות בכל עת.


פריצת מנעולים כוללים צלינדר מתוקן

לכן, תתנחמו בזה שברגע שיותקן לכם צילינדר ומנעול חדש מאותו זן תהיו מוגנים מאד מפני פריצות, העתקת מפתח וניסיונות שבירת צילינדר ומנעול. ציוד הנעילה של החברות הללו גם עמיד מאד וגם מתוחכם מאד – עת מכיל הוא פונקציות כמו פינים צפים ושקע סנייק למניעת העתקת הפרופיל.


פריצת מנעולים בקריות צורכים מחברת "הום דור מנעולים"

הום דור מנעולנים מעמידה לרשותכם מנעולנים בפריסה בכל אזור הר הכרמל, מחיפה ועד הקריות. החברה מספקת שירותי בוטיק לכל בית, פורצת בבטחה מנעולים כבדים כקלים, ומתקינה צילינדר ומנעול חדש בתום שירות פריצת מנעולים בקריות. לחברה – מוניטין נרחב גם בשיווק והתקנת דלתות, ולכן את רוב התקני הנעילה שתציגו לעובדיה הם יכירו על בורים, מה שמהווה עבורכם יתרון חשוב ביעילות העבודה. כשצורכים שירות פריצת מנעולים בקריות לא מהמרים: הולכים לחברה אמינה המעסיקה עובדים עם ידי זהב, בעלי יכולת תפעול סוגים רבים של מנעולים וצילינדרים לדלתות בית.


צרו עמנו קשר להגעה

צרו קשר עם הום דור מנעולנים להזמנת שירות פריצת מנעולים בקריות. לפתיחת קריאה, הקליקו!