מנגנון הדלתאנחנו אמנם לא רואים אותו, אולם הוא שם והוא אחד האלמנטים החשובים ביותר בדלת. מנגנון דלת הוא זה שמאפשר לנו לפתוח ולסגור את הדלת ולחזור ולהשתמש בה שוב ושוב. המנגנון מורכב משני חלקים: ידית ומנעול. ידית הדלת נמצאת על ציר שדחוק ישירות אל תוך חור תואם. לחיצה על הידית מסובבת את הציר, גורמת לקפיץ שבמנגנון להידחס פנימה ולהחזיר את ידית הדלת חזרה למקומה. מנעול הדלת, חלקו השני של מנגנון הדלת, מוצע כיום בסוגים שונים. ישנם מנעולים פשוטים מאד וגם מנעולים מורכבים ויקרים. מנגנון דלתות מסורתי פועל על העיקרון הבא – כשמסובבים מפתח בחור המנעול מורמת יחידת המעצור של הדלת הגורמת לדחיפה או למשיכת המנעול עצמו. מחפשים מנעולן בחיפה והקריות התקשרו אלינו.

מנגנון דלתות איכותי – כדי ליהנות מביטחון מרבי

לעומת זאת, מנגנון דלתות מתוחכם ומורכב יותר פועל באופן קצת שונה: הכנסת המפתחות למנעול עצמו איננה מניעה את לשון המנעול אלה שיש צורך בצילינדר, המתווך בין השניים. מנגנון כזה נמצא בדלתות כניסה מעוצבות ואיכותיות במיוחד ומציע מענה בטיחותי יותר, מחפשים פורץ מנעולים בצפון? התקשרו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

שימו את מבטחכם בדלתות שלנו

מלבד עיצוב ויצירת רושם בכניסה לבית, שהנם פרמטרים חשובים לכל הדעות, אין ספק כי הבטיחות מגיעה מעל לכל ולכן אנו שואפים לספק לכם דלתות איכותית עם מנגנון דלתות בטיחותי במיוחד. היות ואנחנו בהום דור, שמים דגש רב מאד על איכות. בכל אחת מהדלתות שלנו ישנו מנגנון דלתות איכותי, המאפשר שימוש תקין בדלת ובעיקר – מגלה עמידות גבוהה גם לאורך זמן.

בואו אלינו

אצלנו אפשר למצוא מבחר רחב של דלתות מעוצבות ומסוגננות, דלתות כניסה לבית או למשרד, דלתות שמשתלבות באופן הרמוני במרחב ויוצרות מראה נהדר. ברצונך לקנות דלת חדשה עם מנגנון דלתות איכותי? כל שעליך לעשות הוא להתקשר לטלפון 04-8493166 כבר עכשיו.