צילינדר הדלתמנעולן בחיפהצילינדר הדלת הוא גוף מתכתי פנימי שאחראי גם על אירוח המנעול וגם על בקרת הכניסה: היכולת שלכם לפתוח את הדלת או להיתקל בלשונית נעולה. המסקנה היא שצילינדר חדש של דלת חדשה, במיוחד בימינו בהם הפריצות רק הולכות ומשתכללות, חייב להיות סוג א' מהאיכות הטובה ביותר, כזה אשר אדם לא מיומן פשוט לא יצליח לעשות שום דבר מולו אם אין לו מפתח, וגם פורץ מנעולים מנוסה יתקשה בהבקעתו. בין אם אלו דלתות אלומיניום ובין אם מדובר על דלת כניסה מסוג אחר, על איכותו של הצילינדר אין להתפשר, ולכן אם קניתם דלת ממשווק שאינו מנעולן, אלא רק מוכר דלתות, מומלץ מאד לפנות לחברה המספקת שירותי מנעולנות שתבחן את הצילינדר ותמליץ על השארתו או החלפתו.

משימות בדיקה עבור צילינדר הדלת

משימות הבדיקה אשר מנעולן בחיפה או בכל אזור אחר יעשה לצילינדר שלכם יעסקו הן במנעול והן בחומרי הייצור מהם הוא עשוי. במנעול, תיבדק היכולת לשכפל באמצעות פלסטלינה או העתקת פרופיל את מפתח המנעול. יצוין כי שכפול כזה הוא מנוגד לחוק ולכן החברה בשום פנים ואופן לא תנסה אפילו לעשות זאת, אלא רק תבדוק בכלים העומדים לרשותה האם הדבר ניתן לעשייה. למשל, היא תבדוק אם יש או אין פינים צפים במנעול, והאם ישנו שקע סנייק שמקשה על פעולה זו. באשר לחומרי הייצור, החברה תבדוק את המכניזם של חומרי הייצור של צילינדר הדלת שיש לכם בבית, תבדוק האם מדובר בצילינדר שהוא אלחלד, והאם חומר הייצור שלו עמיד ואינו חשוף לשברים וסדקים. במידה והוא חשוף למפגעים אלה, תמליץ החברה על החלפת צילינדר.

כשתבקשו להחליף צילינדר, תוכלו להזמין בדיקה להתקנת דלתות כניסה מעוצבות

בבדיקה זו יימדד מפתח מבואת הכניסה שלכם, וייבדקו מספר דגמים של דלת כניסה אשר ניתן יהיה להרכיב במקום זו הקיימת. כך, למשל, דלתות אלומיניום מאד פרקטיות בימינו גם מבחינת עיצוב וגם מבחינת שימוש. בתחום עיצוב בתים, זו דלת שניתן לעצב הן בנוסח מודרני והן בנוסח כפרי הודות לשימוש בטכניקות צביעה ממוחשבות מיוחדות לצביעת דלתות אלומיניום בצבעי עץ כהים. בתחום הפרקטי, אלו דלתות שקל מאד לגרור, קל מאד לפתוח להן את המנעול עם המפתח, והן גם מאד קשות לפריצה הן בזכות עמידותן והן בזכות צילינדר הדלת המשוכלל שמותקן על כל אחת מהן.

הום דור – שירותים עבור צילינדר הדלת, פריצת דלתות ושיווק דלתות חדשות

הום דור הנה חברת שיווק דלתות כניסה שמועסקים בה מנעולנים מוסמכים וגם משווקי דלתות. שירות פריצת המנעולים ייעשה בדרכים חוקיות באישור המשטרה. השירות יחלץ דלת נעולה על בסיס קידוח במנעול, שבירתו ופתיחת הדלת. לאחר מכן יותקן צילינדר הדלת מחדש, כשהקודם יושלך שבור לפח האשפה, ובמקומו יוצב צילינדר חדש מאותו דגם בדיוק. בדרך זו הפריצה נעשתה באופן בלתי תלוי, לנו אין את הדרך לשכפל את המפתח שלכם ולכם יש מפתח חדש ואנונימי. חברת הום דור מיישמת מגוון שירותים עבור דלתות הכניסה שלכם לרבות שיווק, מכירה והתקנה של דלתות חדשות, טיפולים מלאים במנגנון הצילינדר שלכם, לרבות פריצת המנעול עבור הננעלים מחוץ לבית. החברה מעסיקה מנעולנים מומחים עם רישיון באישור המשטרה.

צרו עמנו קשר למידע על דלתות כניסה מעוצבות ופתיחת קריאה לפריצה או תיקון צילינדר הדלת!