רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

מנעולן בצפון – איך לשמור על הבית

מנעולן בצפון: טיפים מומלצים לפני עונת החגים
מנעולן בצפון לאנשים שגרים במרכז הארץ זה אולי נשמע כמובן מאליו, הרי מי עוזב את הבית שלו מבלי לנעול את הדלת אחריו? תתפלאו לגלות שלא כולם נועלים את הדלת כשהם עוזבים את הבית, במיוחד אם גרים באזורים בו חשים ביטחון כמו למשל במושב או קיבוץ בצפון. לכן אחד הטיפים הראשונים שיכול לתת לכם מנעולן בצפון או מנעולן באזורי הקריות ובחיפה הוא לנעול את דלת הבית כשאתם לא נמצאים.

לא להשאיר מפתח רזרבי בחוץ
אם אנחנו יודעים כי להשאיר מפתח רזרבי בחוץ זו כמו פרצה הקוראת לגנב, תהיו סמוכים ובטוחים כי יהיה זה המקום הראשון בו פורצים וגנבים יחפשו. לכן על מנת שלא להקל עליהם את המשימה וכדי שלא תזדקקו לשירותי מנעולן בצפון בשל פריצה לבית, מומלץ ורצוי כי לא תשאירו מפתחות של הבית בחוץ, למרות ועל אף הנוחות.

לא לפרסם קבל עם ועדה שאינכם נמצאים
בעידן המדיה החברתית כולנו נשארים מעודכנים סביב השעון במעשיהם של חברנו הקרובים, כמו גם במעלליהם של אנשים אותם אנו לא כל כך מכירים. אם אתם נוסעים לחופשה בעונת החגים, מוטב כי תפרסמו זאת כמה שפחות ברשתות החברתיות על מנת שלא למשוך את סקרנותם של אורחים לא רצויים.

שדרגו את מערכת האבטחה
אחת לתקופה מומלץ לקרוא למנעולן בצפון על מנת לשדרג את מערך האבטחה. כך אם אתם חוששים מפני פריצות יפה לעשות זאת שעה אחת קודם. פורץ מנעולים בצפון יכול לספק לכם טיפים מקצועיים ולעזור לכם לשדרג את מערך האבטחה מן היסוד, כך שתוכלו להרגיש כמה שיותר רגועים כשאתם לא נמצאים באזור.

כגודל הפיתוי גודל הסיכון
ככלל מומלץ שלא להשאיר חפצים יקרי ערך גלויים לעין כאשר ניתן לתצפת עליהם מן החלון. לעיתים הפיתוי עצמו הוא זה שמוביל לפריצות רק בשל הקלות שבעניין, ובעיקר אם החפץ המפתה נראה מאוד נגיש מבחוץ.

תתבעו בעלות על הטריטוריה
תוכלו להימנע מהזמנת מנעולן בצפון או שירותי פריצת מנעולים אם תשאירו את הנכס שלכם בידיים טובות ולמה הכוונה? תבקשו מאחד השכנים לבוא להשקות את העציצים, לאסוף עיתונים או דואר וכיוצא בכך וזאת כדי להראות נוכחות ולא להעלות חשד אצל מי שלא צריך לדעת שנסעתם לחופשה.

שמרו חפצים בעלי ערך בכספת
אם יש לכם חפצים בעלי ערך רב, מומלץ שלא להשאיר אותם מונחים כך סתם באזורי הבית השונים. רצוי להחזיק כספת אם בבית ואם בבנק ושם לשמור את כל חפצי הערך החשובים. בדרך זו תוכלו להימנע מעוגמת נפש במידה והם יגנבו.

מנעולן בצפון בזמינות מרבית
כאמור חופשה טובה היא כזו שאינה מסתיימת בטלפון אל מנעולן בצפון אך בכל מקרה בו קיים הצורך בשירותי פורץ מנעולים בצפון מכל סיבה שהיא, אלי המנעולן זמין עבורכם באופן מרבי. המקצוענות, האמינות, השירות והניסיון הם שהפכו את אלי למוביל בתחומו ולכתובת מקצועית אליה פונים רבים מהתושבים באזור במקרה הצורך.