רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

מה צריך לשאול פורץ דלתות?

פורץ דלתות בחיפה
פורץ דלתות בחיפה בטרם תפנו לשירות פורץ דלתות בחיפה או למנעולן– חשוב לדעת כי זהו שירות שמוסמך לבצעו רק עובד מיומן, שלמד מנעולנות, ואשר הוסמך לכך, והמשטרה מכירה בהסמכתו. באופן כללי, פריצת מנעולים אינה חוקית, והשירות נצרך מטעמי אין ברירה, כשננעלים מחוץ לבית, ולכן הדרך היחידה שלכם ושל רשויות החוק לזהות את העובד כעובד חוקי היא תעודת המנעולן. היות ואנו בעצמנו מנעולנים המועסקים בחברת יוקרה, החלטנו לספק לכם עוד כמה עצות בדרך שיקלו עליכם מאד ויאפשרו לכם לדעת כבר בטלפון מי זה המנעולן, ומהן הכוונות שלו.

חובה לשאול כל מנעולן כיצד הוא מתכוון ליישם את הפריצה הלכה למעשה
בתשובה לשאלה הזו יש הרבה אמיתות שמסתתרות מבעד לתשובות שלו. ישנן 3 סוגי תשובות. הראשונה היא "לא יודע, אני צריך לראות את הדלת". בהינתן תשובה זו אתם צפויים לאחד משני התרחישים. הראשון – המנעולן יקדח במנעול ויתקין מנעול חדש. זה ההליך החוקי והתקין. השני – המנעולן יבצע העתקת פרופיל באמצעות הברזלים שעל המנעול: תהליך לא חוקי ומסוכן לכם, כי מאותו רגע יש לאותו פורץ דלתות בחיפה את קוד המנעול שלכם והוא יוכל להכין מתי שיתחשק לו מפתח לדירה, ולפרוץ אליה באופן פלילי.

מתי לשים סימן שאלה
כשהמנעולן אומר לכם תשובה כמו "לא יודע" – נסו לעזור לו ולשאול אם יתבצע קידוח במנעול. במידה והוא יגיד "כן, אבל אני צריך לבדוק איזה מקדח להביא" זה תקין. במידה והוא ישיב לכם "למה לך לפרוץ במקדח? אני פורץ תוך 10 שניות את הדלת רק עם המנעול" כוונתו של הפורץ עשויה להיות פלילית. סיימו את השיחה וחפשו איש מקצוע אחר. 2 סוגי התשובות האחרות הן "פריצה בקידוח" (תקין), ו- "פריצה שקטה עם העתקת פרופיל" (לא תקין, פלילי). יצוין כי בפריצות של מנעולן לרכב או לכספת העניינים מתנהלים בדיוק להיפך, אך בשום פנים ואופן לא כשמדובר בביתכם.

מה עושים כאשר המנעול מאד קשיח וידוע כקשה פריצה?
אין הרבה מה לעשות פרט להזמנת פורץ דלתות בחיפה, או לחילופין לפנות למוקדי שירות פריצת מנעולים בקריות. רצוי שהמנעולן יהיה מטעם החברה שסיפקה לכם את אותו מנעול מתוחכם, משום שאז גם יכול להיות לו מעט יותר ניסיון ממנעולנים שכלל לא מכירים את אותו מנעול, וגם הוא עצמו נחשב לעובד מיומן ויעיל – אחרת לא היה מועסק בחברת דלתות יוקרתית. אז נכון, משך הפריצה יארך זמן, ויכול להגיע גם ל- 40 דקות ואפילו לשעה, אבל זה הכי טוב שיכול להיעשות מול מנעול כזה. תתנחמו בכך שמרגע שהמנעולן יתקין לכם שוב את הדגם הזה גם יהיה לכם מפתח חדש, וגם – לפורצים פליליים הפריצה תהיה הרבה יותר קשה, אם בכלל תהיה אפשרית.