רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

בחירת מנעולן באזור חיפה והקריות

מנעולן באזור חיפה
מנעולן באזור חיפהאיך מוצאים מנעולן באזור חיפה? אנחנו בהום דור מנעולים, מתמחים בכל נושא הקשור למנעולים לדלתות הבית וגם לרכב, חברתנו מעמידה מספר מנעולנים שמתמחים בכל נושא הקשור לדלת, עשרים וארבע שעות ביממה, שישה ימים בשבוע, צריכים מנעולן מקצועי בחיפה? אצלנו תקבלו מנעולן מקצועי בעל הסמכה שיפתור לכם את הבעיה בצורה הטובה ביותר ללא נזקים מיותרים ושיגיע אליכם במהירות האפשרית עם שירות אדיב ואמין, צרו איתנו קשר ותקבלו מענה לכל שאלה וכל בעיה. אצלנו תקבלו שרות לכל פתרונות המנעול מתיקונים פשוטים לדלת עצמה ועד לתיקונים מסובכים במכונית הרכב.

בחירת מנעולן באזור חיפה
למה צריך לבחור רק מנעולן מקצועי? בחירת מנעולן באזור חיפה או בכל אז אחר אינה משימה קלה, חשוב מאוד לבחור מנעולן מקצועי שיפתור לנו את הבעיה ולא יעשה לנו נזקים קטנים שיעלו לנו זמן וכסף או אפילו נזקים בלתי הפיכים, לכל מנעולן מקצועי יש כלי עבודה חדשניים ואיכותיים כדי לתקן לנו את דלת הבית או הרכב, לכל סוג פריצה יש את כלי העבודה שלה.

פורץ מנעולן בחיפה והקריות
פריצת מנעול רכב או דלת רכב בדרך כלל אינה מסובכת, עם הכלים הנכונים פריצת המנעול תערך עד שעה ותיפגע לכם רק בצלינדר הדלת ולא במנעול, דוגמה אחת טובה למה כדאי לבחור רק מנעולן מקצועי, במקרה ומנעול הדלת נפגע, תצטרכו להחליף גם אותו, יחס המחיר בין הצלינדר לדלת הוא בערך אחד לארבע, זאת אומרת עם הצלינדר עולה 200 שקל מנעול הדלת יעלה לכם 800 שקל ובמקום לחסוך כסף, שילמתם פי ארבע ממה שבמאת הייתם צריכים לשלם, זקוקים למנעולן באזור חיפה מקצועי ואמין, התקשרו אלינו.

מתי חייב להחליף גם את מנעול הדלת
מנעול הדלת אומנם ניפגע לעתים רחוקות אך גם אותו מחליפים, לרוב מחליפים את המנעול רק כאשר הוא ישן מאוד ושומעים כבר את החריקות שלו, בשונה מצלינדר הדלת, את מנעול הדלת לא חייב להחליף שנכנסים לבית חדש או כשהבית נפרץ, וזאת כיוון שלמנעול הדלת אין קשר למפתח הבית, מפתח הבית קשור לצלינדר הדלת.

למה אחרי פריצה לא חייב להחליף מנעול אם הוא לא נפגע
בצלינדר הדלת קיים גלגל שיניים שמסתובב ומסובב את גלגל השיניים של מנעול הדלת ובכך נפתחת הדלת, אם לא מכניסים את מפתח הדלת לצלינדר, מנעול הדלת לא יכול להסתובב, זאת הסיבה שלא חייב להחליף את המנעול אלא רק את הצלינדר.