רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

איך לבחור מנעול לדלת כניסה

מנעול לדלת כניסה
מנעול לדלת כניסהמנעול לדלת כניסה נועדו מן הסתם לשמור על הבית שלנו, דלת הכניסה אמורה לחסום פורצים או גנבים שמנסים להיכנס לבית, בגלל זה חשוב להבין, הדבר היחידי שמונע מפורץ להיכנס לבית הוא מנעול לדלת כניסה, דלת כניסה שמורכב בה מנעול בצורה לא נכונה או לא מקצועית יכולה להיפרץ בשניות על ידי פורץ מיומן או אפילו פורץ מתחיל, ישנם המון סוגים של מנעולים לדלתות כניסה ובגלל המגוון הרחב חשוב לבחור את המנעול הטוב ביותר שיגן על הבית, בעידן של היום חלק מהפורצים או הגנבים משתמשים בשיטות מתוחכמות הרבה יותר מהעבר כדי לפרוץ את דלת הכניסה לבית, למחסן או לכל מקום אחר שאפשר להיכנס אליו בקלות, בגלל זה חשוב מאוד לקורא למנעולן בחיפה והקריות או בכל אזור אחר שיודע את העבודה בצורה יסודית ביותר שיקפיד גם לתת לנו הסברים על כל מנעול או צלינדר שהוא מתקין אצלנו בבית.

דוגמאות להגנות איכותיות של מנעול דלת ברמה גבוהה
שקע סנייק – שקע הממוקם במרכז החלק הפנימי של המנעול. הוא משמש מסתור מהפינים של המנעול, ולכן מונע מפורצים לשכפל מפתחות באמצעות חור המנעול.
פינים צפים – הפינים הפנימיים של מנעול איכותי זה בעצמם משמשים הגנה מפריצה. הם זזים דרך קבע – גם כשמכניסים מפתח וגם כשמכניסים גוש מתכת דק ואינו נכון. כך, לא ניתנת לפורץ שום הזדמנות להתחקות אחר המבנה הקבוע של המנעול וממנו לקוד המפתח.
כרטיס שכפול – כרטיס שבלעדיו מוכרן בחנות שכפול מפתחות אינו רשאי ואינו יכול מבחינה טכנולוגית לשכפל מפתחות של מנעול מוגן זה.
הום דור משווקת דלתות אלומיניום איכותיות עם מנעול לדלת כניסה שישמור עליכם
בהום דור תוכלו למצוא את כל פתרונות בקרת הכניסה והגנת הכניסה לבית: דלתות כניסה מעוצבות וחזקות, העשויות מאלומיניום, ומתאימות גם לכל תסריט עיצוב בתים: כפרי ומודרני כאחד. בכל דלת יחכה לכם מנעול איכותי המגובה במיטב עזרי ההגנה אשר אוזכרו מעלה, אשר יסללו לכם את הדרך לבית מוגן פריצות. בהינתן שנתקעתם מחוץ לדירה, נשלח מנעולנים למתן שירות פריצת מנעולים.

הזמנת מנעול לדלת כניסה הטוב ביותר
הזמינו דלתות חוץ רק עם מנעול לדלת כניסה המגובה בכל עזרי ההגנה: פנו אלינו