רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

איך לבחור מנעולן לרכב

מנעולן לרכב
מנעולן לרכב מנעולן לרכב הוא מנעולן שמומחיותו הבלעדית היא פריצת מנעולים של רכבים שנתקעתם מחוצה להם. בעידן הטכנולוגי, עת מושכרים בליסינג רכבים לעובדים ולשוכרי רכב פרטיים, הרכב ניתן עם אימובילייזר ומפתח שלט אלקטרוני. המנעול הזה הוא משוכלל אבל הוא גם תיבת פנדורה: בעוד שברכבים הישנים יכולתם לצאת מהרכב להתרעננות עם המפתח בפנים, ולחזור אליו בראש שקט ללא חשש, כאן, ברכבי הליסינג של העידן המודרני זה יעלה לכם בנעילה אוטומטית של הרכב ובצורך להזמין מנעולן לרכב. כשזה קורה, אתם תהיו בלחץ, ואתם תרצו להיכנס לרכב שלכם כאן ועכשיו כי בחוץ ישרור חמסין או ירד גשם. אנו מבקשים מכם בכל לשון של בקשה, אל תיחפזו כי זה הולך לעלות לכם ביוקר. כאן תלמדו גם בשעת לחץ כיצד לבחור נכון שירות פריצה לרכבים. אם אתם מחפשים מנעולן רכב התקשרו אלינו ונעזור גם לכם.

הזמנת מנעולן לרכב – הכיצד?
מומלץ לוודא שהמנעולן קרוב לאזור בו אתם נמצאים. אם אתם בהר הכרמל, למשל, חפשו פורץ דלתות בחיפה המתמחה ברכבים. גם חיפוש פריצת מנעול בחיפה אפשרית, או פריצת מנעולים בקריות אם אתם צפונית לכרמל. כמו כן, מומלץ לוודא שהמנעולן משויך לחברת בוטיק המתמחה בדלתות ומנעולים. כשמאחוריכם חברת בוטיק שאחראית על פריצת הרכב שלכם אתם יכולים להיות 100% בטוחים.

ממה צריך להיזהר
בעוד שבפריצה לבית החשש שצריך לקונן במוחו של הדייר הוא שמא למנעולן יהיה עותק מהמפתח, ולכן הדייר צריך להתעקש על פריצה חוקית עם קידוח, ולא על בסיס העתקת פרופיל, בפריצה לרכב החשש הוא שונה לגמרי, ומתבסס בעיקר על עלות מוצרי נעילה לרכב שהיא עלות יקרה מאד המצריכה גרירה למוסכים דרך חברת הביטוח. אל תגיעו לזה בשום אופן: אם מנעולן לרכב מציין כי הפריצה תיעשה באמצעות מקדח של דלת בית – נתקו את השיחה, ואל תקראו לו. מנעולן שיודע מה הוא עושה עובד עם סרגל וכרית ושולף את הדלת בשלמותה באמצעות ��גדוג המנעול. רק שיטה זו תציל אתכם מחיוב של אלפי שקלים על מנעול חדש לרכב.

מנעולן שמגיע מחברת דלתות ופתרונותנעילה מוכרת במשק – אתם בידיים טובות
אנו ממליצים בכל מקרה לשאול כל מנעולן לרכב כיצד הוא מתכונן לפרוץ לכם אליו, ולא להסכים בשום פנים ואופן לפריצה בקידוח: רק עם סרגל וכרית. יחד עם זאת, כשה מנעולן משויך לחברה ידועה המשווקת דלתות ומנעולים, ערך זה הוא ערך עליון לא רק אצלו אלא אצל כל עובד באותה חברה, וכך – כפי שקניות אתם עושים בסופר של חברה מוכרת, וטכנולוגיה אתם צורכים אצל ספקכם הקבוע, כך גם שירותי מנעולנות הנצרכים מחברות בוטיק מקנים לכם שקט תעשייתי אמתי, ללא חשש שהמנעולן יבצע טעות מעין זו. תקריות כאלו קוראות בעיקר אם המנעולן נמצא בתחילת דרכו המקצועית ומועסק בארגון לא מוכר או באופן עצמאי.

 מנעולנים על כל מאפייני שירותו של מנעולן לרכב
אנו ב סבורים כי פרק הזמן לביצוע הפריצה אינו צריך להיות ארוך גם כאשר מדובר ברכב יוקרה. בשונה מפריצה לבתים, עיקרון הסרגל והכרית עובד זהה בכל הרכבים, ובתוך מספר דקות הדלת כבר צריכה להיות במצב פתוח. בפועל, בשונה מפרויקט פריצה לבית, פריצה לרכב מצריכה לא מעט שאלות ותהיות שכן אם יש שיטה לחדירה לכל רכב, האם כל כלי 4 גלגלי נמצא בסכנת פריצה כה קלה ופשוטה? התשובה היא כן, אבל זה לא יסייע בידיהם של הגורמים הפליליים ב- 90% מהמקרים. שלא כמו מנעולן לרכב, אין הרבה אנשים שיודעים ליישם את השיטה הזו, ורוב הפורצים הפליליים יפרצו עם נזק: ישברו חלון או יקדחו בידית. גם אם הם הצליחו לפרוץ נקי – הסיכוי שיצליחו לגנוב את הרכב לא גבוה כמו בעבר כי ברוב הרכבים יש אימובילייזר ומופעלת אזעקה.

פנו אלינו לפתיחת קריאה עבור מנעולן לרכב: מנעולנים. היכנסו לקישור שלפניכם!