רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

איך לבחור מנעולן לפריצת מנעול?

פריצת מנעול חיפה והקריות
פריצת מנעול חיפה ידוע כי ניתן לאתר בקלות מנעולן בחיפה והקריות, האיתור הזריז יכול להיות הפתרון המהיר שבה יימצא המנעולן שלכם, אבל הוא יכול גם להפגיש אתכם עם מנעולן שאינו מנוסה, וחמור מכך – מנעולן שלא בטוח לעבוד עמו. כיצד נימנע מכך? נכיר את המטריה המעשית שמאחורי תחום המנעולנות, ונדע מהם תסריטים חוקיים ומהם תסריטים שבניגוד לחוק. פורץ דלתות חייב להציג גם לכם וגם לשוטרים תעודת מנעולן בהידרשו, ואם אין לו תעודת מנעולן, גם אם הוא טוען שהוא שכח אותה, אל תקבלו אותו שוב לעבודה עד שהוא מביא אותה ומוכיח לכם שהוא מנעולן.

מעבר לכך, התייחסו לשיטת הפריצה עצמה: פריצת מנעול חיפה אם היא עומדת להיעשות עם קידוח – סימן שזה תקין ובטוח גם לכם. אם הוא מתכוון לפרוץ פריצה שקטה (ועוד להודיע לכם שזה יותר יעיל ולכן זה כדאי לכם) זה כבר עניין פלילי, משום שפריצה שקטה אסורה על פי חוק. באמצעותה מבצע המנעולן העתקת פרופיל, מה שיאפשר לו לשכפל מפתח לבית שלכם ולפרוץ אליו כל אימת שיתחשק לו.

פריצת מנעול חיפה והקריות
לכן, עבור שירות פריצת מנעול חיפה מהווה יעד שיספק לכם המון היצע, אבל את אנשי המקצוע חובה לבדוק כפי שלמדנו כאן. יצוין כי רוב המנעולים החדשים מכילים מנגנונים כמו פינים צפים המונעים העתקת פרופיל בלאו הכי.

פריצה לרכבים על ידי קידוח
כמו כן, בפריצה להתקן שאינו בית, הנעשית למשל על ידי מנעולן לרכב מותר לפרוץ שלא בקידוח – למשל על ידי שימוש בסרגל וכרית. דווקא שם, קידוח אינו כדאי ויכניס אתכם לחובות עתק בגינן תידרשו לרכוש מנעול רכב חדש או להגדיל את פרמיית הביטוח שלכם אם זה ייעשה דרך הביטוח.

חברת פריצת מנעולים המתמחה גם בשירות לדלתות – יתרון
בחברה כזו מכירים את רוב סוגי הדלתות המרכזיות במשק, מכירים מנעולים, כולל כאלו המכילים התקני הגנה חזקים ומתוחכמים כמו שקעי סנייק למיניהם, ולכן השירות הנדרש על פרטיו המלאים יהיה ידוע לכל איש מקצוע שיבוא לשרת אתכם.

פורץ דלתות שיעזור לכם לפתור את הבעיה