רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

איך בוחרים דלתות חוץ לבית

עיצוב דלתות
עיצוב דלתותמנעולן בחיפהישנם דלתות חוץ או פנים מעץ אך לרוב הם משמשות לפנים הבית אולם ישנן דלתות מעוצבות ומרשימות מעץ המוצבות גם בכניסה. ישנם מספר מנעולים אשר מתאימים לדלת עץ כאשר הבחירה בהם צריכה להיעשות בהתבסס על מיקומה של הדלת ועל מידת המיגון הרצויה. בין המנעולים הפופולריים לשימוש בעת עיצוב דלתות מעץ נמצאים:

מנעולי לשונית
מנעולים חבויים
מנעולי צילינדר
דלתות עץ ודלתות פלדלת
עיצוב דלתות הום דור הפך לשם מותג בפני עצמו הן בשל העיצובים המרהיבים והן בשל המנעולים המתקדמים אותם הן מציעות. מנעולים אלו מאופיינים עם טכנולוגיות מתקדמות ולהם מגוון רחב של אפשרויות המאפשרות מקסימום ביטחון בסביבה הביתית. בין המנעולים אותם ניתן לבחור נמצאים:

מנעולי צילינדר מתקדמים
מערכות נעילה מכניות ואלקטרו מכניות
מנעולים אלקטרונים ודיגיטליים
שילוב בין מוצרי נעילה שונים
עיצוב דלתות לשומרי שבת
שמירת שבת זו מצווה החשובה לשומרי מסורת ואנשי דת כאשר העת המודרנית מציעה מגוון פתרונות מתקדמים אשר מאפשרים לשמור את השבת לקודשה גם בעזרת עיצוב דלתות ומנעולים לדלת. כאשר לא רוצים לעשות שימוש במנגנונים חשמליים, או לסובב את חור המפתח ניתן לעשות שימוש במנעולי צירופים או מנעולים מקודדים אשר דורשים הקלדת קוד למטרת פתיחת הדלת, פשוט התקשרו למנעולן בצפון או אלינו ובקשו פרטים.

דלתות לכספת או לאבטחה מקסימלית
עיצוב דלתות לכספות או למקומות אשר דורשים אבטחה מקסימלית זוהי תורה בפני עצמה. לרוב מקומות מסוג אלו משלבים בעיצוב הדלת מנגנוני נעילה מתקדמים במיוחד ביניהם מנעולים אלקטרוניים הפועלים על מנגנון חשמלי וכן מנעולים ביומטריים ולהם מנגנון זיהוי על בסיס פרטים מדויקים כגון טביעת אצבע, קול או סריקת רשתית העין. שילובם של מנגנונים אלו יחד עם אמצעי נעילה פשוטים יותר, הם שהופכים את מידת הביטחון לכמה שיותר גבוהה.

התאמה מקסימלית בין סוג הדלת לבין סוג המנעול
רבים מאתנו הרוצים ליצור רושם ראשוני מרהיב כבר בכניסה לבית, לכן רבים בעלי הבתים אשר רוכשים דלתות מעוצבות. עם זאת יש לתת דגש על נושא עיצוב דלתות, על הדלת בה בוחרים ועל שילובם של אמצעי אבטחה איכותיים וזאת כדי לשמור על ביטחון מקסימלי. אז נכון, לא תמיד ניתן למנוע פריצות אך בעזרתם של אמצעי מיגון איכותיים ומותאמים לסוג הדלת, כן ניתן להתגונן ולהקשות על מידת הקלות בה יכולים הפורצים לבצע את זממם.

ייעוץ מטעם איש מקצוע מומחה
על מנת לקבל את הפתרון התואם לצרכי האבטחה שלכם, פתרון אשר יספק תחושת ביטחון מקסימלית רצוי ומומלץ לפנות לאיש מקצוע מיומן אשר יכול לספק לכם ייעוץ מקצועי ולסייע לכם להתאים בין עיצוב הדלתות לבין המנעולים הנבחרים. אלי המנעולן הוא איש מקצוע מיומן אשר זו מומחיותו והוא ישמח לעמוד לשירותכם ולשפר את מנגנוני הנעילה שלכם באופן מרבי. מלבד שירותי ייעוץ מתפקד אלי כפורץ מנעולים בצפון ומציע מגוון שירותים זמינים, מקצועיים ואמינים.